Merıt Readers Level-4 / Basic English Stories 4

Merıt Readers Level-4 / Basic English Stories 4

Kathban Evren Turgay Evren

  • Yayınevi: Ump
  • Yaş Grubu: 11 Yaş
  • Tarihi: 2012
  • Kitap Boyutları: 15 x 21
  • Sayfa Sayısı: 160
  • Barkod No:

Ücretsiz Kargo ₺29.90 ₺44.00

EkleSepete Ekle Whatsapp Sipariş Whatsapp Sipariş

Kitap Özeti

Merıt Readers Level-4 / Basic English Stories 4 kitabı özeti ve kitap hakkında.

MERIT READERS

Yabancı kitaplar kalitesinde özenle hazırlanan bu öyküler, ana dillerinden farklı bir dilin dünyasına henüz adım atan çocuklara yardımcı olacak. Özgün içerikleriyle ve renkli resimleriyle aynı zamanda eğlendirecek. Çocuklar, öykü sonlarındaki etkinliklerle İngilizce’nin kurallarını kavrayacak, resimli sözlüklerle İngilizce kelime dağarcıklarını geliştirecek.

Setin hediyesi olarak verilen CD’lerde hikâyelerin okunuşları verilmiştir. Böylece çocuğunuz doğru okunuşları dinleyerek telaffuzunu geliştirecek.

BASİC ENGLİSH STORİES

Kitap, yerel ve evrensel temaların işlendiği 6 hikâyeden oluşmaktadır. Her hikâyenin sonunda okuduğunu anlama, gramer aktiviteleri ile hikâyede geçen kelimeleri öğretmeyi amaçlayan picture dictionary veglossary bölümü yer almaktadır. Basic English Stories serisi, Campus Education, Oxford University Press ve the U.S Department of State için İngilizce materyal ve müfredat hazırlayan ve yine İngilizce düzensiz fiiller alanında Youtube’un en çok izlenen videosunu yapmış olan Jason R. Levine tarafından incelenerek öğrencilere tavsiye edilmiştir. Amerikalı Kyle Helke editörlüğünde hazırlanan hikâyeler sade ve akıcı bir üslupla yazılmış olup, Amerikalı Elise Pohl tarafından CD’ye okunmuştur. (CD HEDİYELİ) Müfredata uygun, uluslararası kalite standartlarında hazırlanan, birbirinden ilginç ve eğlenceli hikâyelerden oluşan bu kitabı İngilizce öğrenen herkes severek okuyacak.

Sepet 0 SEPET