Küçük Endişeler Seti (Eyvah Köpeğim Kayboldu-Eyvah Ela’nın Babası İşsiz Kaldı-Eyvah Herkes Tartışıyor)

Küçük Endişeler Seti (Eyvah Köpeğim Kayboldu-Eyvah Ela’nın Babası İşsiz Kaldı-Eyvah Herkes Tartışıyor)

  • Yayınevi: Erdem Çocuk
  • Yaş Grubu: +9 Yaş
  • Tarihi: 2015
  • Kitap Boyutları: 15 x 21
  • Sayfa Sayısı: 144
  • Barkod No:

Ücretsiz Kargo ₺29.90 ₺45.00

EkleSepete Ekle Whatsapp Sipariş Whatsapp Sipariş

Kitap Özeti

Küçük Endişeler Seti (Eyvah Köpeğim Kayboldu-Eyvah Ela’nın Babası İşsiz Kaldı-Eyvah Herkes Tartışıyor) kitabı özeti ve kitap hakkında.

EYVAH KÖPEĞİM KAYBOLDU


Tema: Birey ve Toplum, Sağlık ve Çevre, Kurumlar ve Sosyal Örgütler Alt Tema: Hayvan sevgisi, kaygı, mutluluk, ayrılmış ebeveyn, komşuluk, çevre Değerler Eğitimi: Sadakat, sevgi, sorumluluk Fred mahallenin her yerine bakar fakat sevgili köpeğini bir türlü bulamaz. Sevgili köpeği Tufu ile birlikte yaptığı her şeyi onsuz yapmak zorunda kaldığını hayal eder. Bu, onu daha çok üzer.

EYVAH ELA’NIN BABASI İŞSİZ KALDI


Tema: Birey ve Toplum, Kurumlar ve Sosyal Örgütler, Eğitsel ve Sosyal Etkinlikler, Hayal Gücü, Üretim, Tüketim ve Verimlilik Alt Tema: Okul, kurgu, işsizlik Değerler Eğitimi: Yardımseverlik, dayanışma, empati, arkadaşlık Bay Krampon gün boyu tuhaf davranır. Fred, onu takip eder ve kendini iş ve işçi bulma kurumunda bulur. Fred’in annesi, oğluna, iş ve işçi bulma kurumuna işsiz kalan insanların gittiğini açıklar. Öyleyse Ela’nın babası işsiz mi?

EYVAH HERKES TARTIŞIYOR


Tema: Birey ve Toplum, Sağlık ve Çevre, Eğitsel ve Sosyal Etkinlikler Alt Tema: Okul, ev, tartışma, ayrılmış ebeveyn, arkadaşlık, barış, komşuluk Değerler Eğitimi: Dayanışma, saygı Her şey Mulu’nun öğretmenleri Bayan Gladis’e, Fred’in matematik testinde kendisinden kopya çektiğini söylemesiyle başlar. İki arkadaş arasında büyük bir tartışma çıkar. Eve döndüğünde Fred hâlâ sinirlidir ve herkesle tartışır. Peki, Fred’in alınganlığı ve gerginliği bütün apartmana yayılmışsa…

Sepet 0 SEPET