Harita Koruyucuları Serisi 3 Kitap

Harita Koruyucuları Serisi 3 Kitap

  • Yayınevi: Erdem Çocuk
  • Yaş Grubu: 10-14 yaş
  • Tarihi: Eylül 2019
  • Kitap Boyutları: 12 x 21 cm
  • Sayfa Sayısı: 614
  • Barkod No: 9786052790601

Ücretsiz Kargo ₺39.90 ₺81.00

EkleSepete Ekle Whatsapp Sipariş Whatsapp Sipariş

Kitap Özeti

Harita Koruyucuları Serisi 3 Kitap kitabı özeti ve kitap hakkında.

Kitap Hakkında

Âlemler arası geçişi sağlayan haritalar… Hem zamanlar arası internet bağlantısını sağlayan hem de haritalardaki geçişlerin yerini saptayan pusulalar… Biri 16. yüzyılda, üçü 21. Yüzyılda yaşayan dört harita koruyucusu ve onları bekleyen birbirinden heyecanlı, maceralı görevler…

Çalınan bir haritanın peşinden 16. yüzyıldan 21. yüzyıla gelen bir zaman gezgini… Gezgine yardımcı olan üç arkadaş…

SETİN KİTAPLARI

1 – GEÇMİŞTEN GELEN

Harita koruyucuları tarafından seçilen Mahir’in görevi, çalınan haritayı bulmak ve 16. Yüzyıla geri götürmektir. Bu zorlu görevde Mahir’in yardımcıları Erdem, Yusuf ve Nil’dir. Haritayı çalan kişiyi bulmak ve haritanın yerini tespit etmek için zorlu bir maceraya dâhil olmak ister misiniz?

2 – ZAMAN MİSAFİRLERİ

Bu macerada Harita koruyucularının görevi, Haşhaşiler tarafından çalınıp 20. yüzyıla getirilen haritayı bulmak ve 16. yüzyıla geri götürmektir. Haritayı çalan kişiyi ve haritanın yerini bulmak için kahramanlarımızı zorlu bir maceraya beklemektedir.

3 – MÜHÜRDAR

Harita koruyucularının bu seferki görevi, Kudüs ele geçirilmeden Hz. Süleyman’ın mührünü güvenli bir zamana ve mekâna götürmek. Mahir; kendisine yardımcı olmaları için Erdem, Yusuf ve Nil’i almak üzere 16. yüzyıldan 21. yüzyıla gelir. Dört harita koruyucusu, harita ve pusula yardımıyla 20. yüzyıla gider. Onları yine zorlu bir macera beklemektedir.

Sepet 0 SEPET