İade Koşulları

Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünler, sipariş yoğunluğuna göre aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmeye çalışılmaktadır. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda bilgi aktarımı sağlanmaktadır. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Siparişleriniz PTT Kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda kargo firmasına teslim edilir. 0 553 668 78 11 numaralı hattımızdan müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

Cayma 

Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (5) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir email ile destek@indirimlikitabim.com adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

Nakliye Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan depomuza ulaştırıldıktan sonra, depomuz en kısa süre içinde ürünün yenisini gönderecektir.

Hatalı Ürünler

Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri, hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren bir e-mail ile destek@indirimlikitabim.com adresine gönderiniz. İade gerekçenizin uygun görülmesi durumunda faturayı iade edilen ürün ile birlikte depomuza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;

İade Adresimiz: 

ERDEM YAYIN GRUBU
Erdem Yayınları Ticaret A.Ş.
Başak mah. Mevlana Celaleddin Rumi cd.
4. Etap 2. Kısım No. 26
34480 Başakşehir İSTANBUL

3 iş günü içerisinde ödemenizin iadesi gerçekleştirilir.

İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

Sepet 0 SEPET